Середа, 6 ГрудняПерший регіональний
Shadow

Нова Каховка розширила свої “кордони”

У Херсонській ОДА узгодили зміну меж міста Нова Каховка. 

Про це сказано у розпорядженні від 27 грудня 2019 р. №911, яке підписав голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв, повідомляє Online Нова Каховка з посиланням на офіційний сайт Херсонської ОДА.

 

Зміна меж Нової Каховки була передбачена Генеральним планом міста, робота над яким розпочалась ще в 2015 році. Майже рік це розпорядження, перед підписанням, розглядалось у кабінетах ОДА.

Після отримання Генплану міськвиконком Нової Каховки розпочав процедуру зміни меж міста, яка передбачає підготовку та погодження проекту землеустрою. А підпис очільника ОДА в цьому переліку тільки один з перших. Потім буде експертиза, рішення обласної ради, погодження Кабміну і на завершення постанова Верховної Ради щодо затвердження цих нових меж. Тож процес ще тривалий.

Згідно цих змін до міста буде долучено мікрорайон Центральна Основа, який чомусь “випав” з його меж при затверджені старого генплану.

До речі, рішення щодо виділення додаткової земельної ділянки під розширення міського кладовища “гуляє” по різним кабінетам у Херсоні і Києві вже майже 5 років. 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *