Четвер, 5 СерпняПерший регіональний
Shadow

Нового голову Херсонської облдержадміністрації поки призначати не будуть

У Херсонську область нового голову призначати не будуть. Поки що кілька місяців господарюватиме Дмитро Бутрій, який наразі є першим заступником. Повідомляє «Першому регіональному» джерело з ОДА.

Щодо Юрія Гусєва, то він перебуває у Києві і чекає на своє звільнення та підвищення одночасно. Є два варіанти – очолити концерн «Укроборонпром», або ж новостворене міністерство. На разі остаточне рішення за президентом.

Сам Гусєв не підтвердив, але й не спростував інформацію про своє можливе призначення. Він лише зазначив, що керівника має призначити президент, а він – частина команди президента.

“Останні кілька днів в ЗМІ та соціальних мережах поширюється інформація про моє можливе переведення на посаду генерального директора державного концерну «Укроборонпром». Вже наголошував багато розів про те, що я є частиною команди Президента України Володимира Зеленського, і саме він визначає моє місце роботи. Так, ми дійсно кілька разів обговорювали з главою держави питання реформування ОПК і посилення усього сектору національної безпеки та оборони, в тому числі, під час військових навчань у вересні цього року в Херсонській області. Я ж готовий відзвітувати за кожен день своєї роботи на посаді голови Херсонської ОДА, пишаюсь тими напрацюваннями і результатами, які вдалось досягнути нашій команді та дякую кожному за підтримку у розвитку рідної Херсонщини! Моя основна мета – бути корисним нашій державі та українському народу на будь-якій посаді, яку визначить президент України!”, – написав Гусєв у Фейсбуці.

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *