Субота, 27 ЛютогоПерший регіональний
Shadow

Новий Департамент Херсонської ОДА займатиметься похованням

У Херсонській обласній державній адміністрації вирішили створити новий Департамент – розвитку територій. Відповідне розпорядження голови Херсонської ОДА Юрія Гусєва з’явилося на сайті адміністрації 26 жовтня 2020 року. Як вказано у відповідному документі, головним завданням Департаменту є забезпечення реалізації на території області державної політики в галузі житлово-комунального господарства, у тому числі у сфері питної води та питного водопостачання, теплопостачання, житлової політики, благоустрою населених пунктів, поводження з побутовими відходами, поховання, а також будівництва, розвитку територій, енергетики, енергоефективності та енергозбереження. Тож виходить, що даний Департамент має на меті взяти на себе частково функції Держпродспоживслужби, ОСББ та інших установ та інспекцій і навіть бюро ритуальних послуг? Чи похованням чого або кого збираються займатися у Херсонській ОДА?

Ще одне питання до ініціаторів створення Департаменту: наскільки ефективною є реорганізація підрозділів Херсонської ОДА? Та чи не закриють його так само швидко, як «Службу щастя»?

Хто очолить Департамент розвитку територій поки що невідомо, про конкурс на сайті ОДА на вакантну посаду не повідомляли.

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш Telegram канал.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *