Понеділок, 18 СічняПерший регіональний
Shadow

Новий освітній портал допоможе херсонцям знайти роботу

Наразі жителі Херсонщини можуть скористатися послугами нового  сучасного сервісу, що запустила державна служба зайнятості.

«Портал допоможе реалізувати найважливіші для служби зайнятості завдання – знайти достойну роботу кожному безробітному, який прагне працювати, а кожному роботодавцеві допоможе у підборі  та підготовці кваліфікованого персоналу», – зазначив директор Херсонського обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов.

Цей сучасний портал допоможе безробітним розвивати власні навички, необхідні для вдалого працевлаштування, отримати нові компетенції та пройти професійне навчання, підвищити свою кваліфікацію.

На сайті будуть впроваджуватися новітні освітні програми, розроблені спільно з роботодавцями, проводитимуться вебінари та дистанційне навчання. Більшість матеріалів буде розміщуватися у відео форматі.

Для тих, хто шукає працівників, портал пропонує інформацію про послуги державної служби зайнятості, що допоможуть швидше знайти  необхідного фахівця, або запропонує навчити найбільш підходящого з тих, хто шукає роботу.

Тож, приєднуйтесь і отримуйте корисну та цікаву інформацію, що стане вам у нагоді.

Довідково:

Державна служба зайнятості запустила власний Освітній Портал ДСЗ (http://skills.dcz.gov.ua/), який призначений для отримання користувачами інформації про ринок праці, вимог роботодавців до претендентів на роботу, містить правила та норми складання сучасних документів, що супроводжують пошук та отримання роботи, як то – резюме та супровідний лист.

Освітній портал ДСЗ розроблено на виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, Указу Президента України №837/2019.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *