Середа, 21 ЛютогоПерший регіональний
Shadow

Обласна рада пролонгувала меморандум про співпрацю з «Земляцтвом Херсонщини»

обласна рада

2 липня 2021 року  голова Херсонської обласної ради Олександр Самойленко взяв участь у зібранні представників громадської організації «Міжнародне об’єднання «Земляцтво Херсонщини».

«Це об’єднання справжніх патріотів рідної землі, людей, які присвятили себе розвитку Херсонської області й яких знають далеко за її межами. Вже більше 20 років ви розробляєте стратегічні інвестиційні проєкти, завдяки яким на Херсонщині відкриваються сучасні підприємства і створюються нові робочі місця, впроваджуються соціальні та інфраструктурні ініціативи. Впевнений, що разом ми зможемо реалізувати багато цікавих ідей!», – зазначив Олександр Самойленко у своєму вітальному слові.

У рамках заходу керівник «Земляцтва Херсонщини» В’ячеслав Кучер подякував керівництву обласної ради та облдержадміністрації за співпрацю й поділився: «Для мене земляцтво – це рідні люди. Можна не знати людину,  її життєву історію, але якщо вона з земляцтва, то ця людна мені рідна Адже ми працюємо для своєї землі – для Херсонщини. Сьогодні у нас є можливість повчитися досвіду попередніх керівників області – членів об’єднання, їх мудрості, спитати поради у тих чи інших питання».

Він розповів представникам обласної влади про плани на майбутнє, зокрема у співпраці з підприємствами та організаціями Херсонської області у питаннях соціально-економічної та культурної розбудови регіону.

Тож, учасники зборів презентували своє бачення щодо можливостей реалізації проєктів за сприяння Херсонської обласної ради та Херсонської обласної державної адміністрації.

Крім того, у ході заходу учасники пролонгували підписаний раніше меморандум про співпрацю з обласною владою, закріпивши ним міцні відносини взаємодії, спрямовані на підвищення економічного потенціалу Херсонської області.

Наприкінці заходу В’ячеслав Кучер подарував Олександру Самойленку картину з зображенням герба. У свою чергу очільник обласної ради також відзначив пана В’ячеслава подарунком.

Довідково. «Земляцтво Херсонщини» – міжнародна громадська організація. Утворена 27 листопада 1997 року, реорганізована в жовтні 2005 року в Міжнародну громадську організацію «Земляцтво Херсонщини». Об’єднує майже 1500 членів організації – херсонців, які проживають не лише в Херсоні. Представництва нашого земляцтва є в Литві, Канаді, США та Німеччині. Напрямами діяльності організації є: захист спільних інтересів, сприяння соціально-економічному розвитку Херсонської області, збагачення її історико-культурної спадщини.

Пресслужба Херсонської обласної ради 

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *