Вівторок, 18 ТравняПерший регіональний
Shadow

Обміняти посвідчення водія відтепер можна онлайн

Відновлення та заміна посвідчення водія – одна з найбільш популярних послуг сервісних центрів МВС: щороку за нею звертається більше 10 000 мешканців Херсонщини. Так само, як і замовлення індивідуальних номерних знаків чи перевірка авто за VIN-кодом, цей сервіс відтепер доступний онлайн у електронному кабінеті водія.

За допомогою онлайн-сервісу громадянин може замовити:

• обмін посвідчення водія у разі зміни персональних даних;
• отримання посвідчення водія замість втраченого, викраденого або пошкодженого;
• заміну посвідчення водія, виданого особі вперше, після закінчення строку його дії (за умови вчинення особою протягом двох років з дня видачі посвідчення водія не більше 2 адміністративних порушень ПДР).

Алгоритм отримання послуги:
• після авторизації в ЕКВ особа подає заяву в електронній формі;
• до заяви громадянин додає електронні копії документів, що підтверджують зміну персональних даних (за потреби), довідки з поліції (за потреби) і чинної медичної довідки форми 083/о;
• заява підписується кваліфікованим електронним підписом (КЕП) особи.

У випадку успішної перевірки поданої заяви та документів за всіма передбаченими державними реєстрами та базами громадянину надходить відповідне сповіщення. Отримати посвідчення водія можна в територіальному сервісному центрі МВС, зазначеному в електронній заяві.

Звертаємо вашу увагу на те, що послуга є платною.

Відмовлення в наданні послуги можливе з ряду причин, що передбачені постановою Кабінету Міністрів України від 15.11.2019 № 946, яка вносить зміни до Положення про порядок видачі посвідчень водія та допуску громадян до керування транспортними засобами.

Як скористатися послугою в декілька кліків, дивіться у відео-інструкції: https://youtu.be/2yKLD9w_J7k.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *