Понеділок, 19 КвітняПерший регіональний
Shadow

Очільниця Білозерської ОТГ звертатиметься до Вищої ради правосуддя

Заарештована очільниця Білозерської ОТГ Антоніна Чередник звертатиметься до Вищої ради правосуддя. 

Також вона звертатиметься й до Європейського суду з прав людини, оскільки вичерпала всі національні засоби захисту.

Виникає питання: чи є рішення про арешт голови ОТГ на 60 діб правомірним чи це, все ж таки, спланована акція проти Антоніни Чередник з метою її політичної дискредитації? Так кому заважає Чередник і чому?

Зазначимо, що на теперішній час Білозерська ОТГ є найбільшою за територією в Херсонській області, до якої входить 25 населених пунктів, вона має вигідне географічне положення, що дає зручний вихід водними і сухопутними шляхами до обласних центрів: Миколаєва, Одеси й інших міст України. Є на території Білозерської ОТГ і агрофірма – радгосп «Білозерський» – найбільший виробник саджанців винограду в Україні. Як повідомляє інсайдер, це комунальне підприємство, що перебуває у державній власності, і представляє для опонентів Чередник ласий шматок землі для дерибану.

Конкуренти Антоніни Чередник, які програли місцеві вибори 25 жовтня 2020 року, намагаються прийти до влади у незаконний спосіб. Їм не потрібна очільниця ОТГ, яка буде зберігати та примножувати майно громади.

Тому найкращий спосіб позбутися її – відправити за гарти як найдовше. І поки чесно обрана голова Білозерської ОТГ Антоніна Чередник доказуватиме свою правоту у судах, опоненти у змові з впливовими особами у штучний спосіб збанкрутять агрофірму – радгосп «Білозерський» й пошматують землю, як святковий торт.

Нагадаємо, 27 січня 2021 року, по відношенню до неї Херсонський апеляційний суд залишив у силі запобіжний захід – перебування під вартою на 60 діб. Жінка ж вважає, що за скоєне нею порушення – не відвідувати приміщення Білозерської селищної ради, можна було б винести більш альтернативний запобіжний захід, а саме: домашній арешт, або внесення суми застави.

Олена Бондаренко

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *