Четвер, 23 ВересняПерший регіональний
Shadow

Очільник поліції Херсонщини Олександр Прокудін відвідав поліцейських, які несуть службу на Сході України

На Луганщині в зоні проведення Операції об’єднаних сил нині несуть службу двадцять поліцейських з Херсонщини. Це працівники роти патрульної служби особливого призначення «Херсон», роти поліції особливого призначення ГУНП та підрозділу тактико-оперативного реагування патрульної поліції. Вони цілодобово забезпечують роботу блокпостів, ретельно перевіряють автотранспорт, щоб не допустити ввезення на територію інших областей зброї, вибухівки та різних небезпечних предметів.

Начальник Головного управління Національної поліції в Херсонській області Олександр Прокудін відвідав з робочою поїздкою Луганщину та провів там ротацію зведеного загону поліцейських Херсонщини. Він перевірив умови проживання бійців та проінспектував несення служби на блокпостах, де поліцейські забезпечують пропускний режим, попереджають вчинення правопорушень та надійно охороняють ці ділянки. Олександр Прокудін провів інструктаж та подякував підлеглим за належний рівень виконання поставлених завдань і службових обов’язків.

 

За участь у проведенні Операції об’єднаних сил, за виявлений професіоналізм під час захисту державного суверенітету, Олександр Прокудін вручив працівниками Почесні грамоти ГУНП, привітав із присвоєнням чергових спеціальних звань, побажав підлеглим здоров’я та гідного несення служби.

схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *