Середа, 3 БерезняПерший регіональний
Shadow

Олександр Книга спростував звинувачення у привласненні театральних коштів

По відношенню до членів команди Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ» постійно застосовуються технології з «чорного піару», які мають на меті дискредитувати репутаційний капітал нової команди.

Цього разу під приціл неприятелів потрапив художній керівник Херсонського обласного музично-драматичного театру ім. М.Куліша Олександр Книга, якого звинувачують у привласненні коштів обласного бюджету. Начебто він вкладає кошти не в утримання театру, а на рахунок фірм, де є бенефіціаром.

В свою чергу, Олександр Книга спростував цю інформацію, сказавши, що гроші з бюджету на театр – це мильна бульба, їх просто немає.

Олександр Книга:

«За 30 років роботи в театрі нам не виділялося жодної копійки на його утримання, але театр є і він класний. Де беруться гроші, знаю тільки я. Якщо говорити про фірми, то є тільки фестивальні центри, які проводять заходи, виграючи тендери, і ці центри не належать мені. Я сподіваюся, що колись, при нормальній команді фестивальний центр буде мати можливість проводити у Херсоні масштабні фестивалі. Театр рік перевіряв аудит Херсонської обласної ради, ХОДА, нас перевіряли СБУ, прокуратура та поліція. Гроші, які виділяються з обласного бюджету на утримання театру – це мильна бульбашка, їх просто немає».

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *