Середа, 22 ВересняПерший регіональний
Shadow

ОЛЕКСАНДР КРОМП: « День Національної поліції – це свято законності і порядку!»

Другий рік поспіль саме 4 липня згідно з Указом Президента України від 4 квітня 2018 року № 97 працівники Національної поліції України відзначають своє професійне свято. Кандидат у народні депутати України Олександр Кромп, користуючись нагодою, звертається до усіх правоохоронців Херсонщини зі словами вдячності за щоденну віддану працю та досконале виконання завдань.

«Шановні поліцейські та службовці Національної поліції України! Щиро вітаю вас із професійним святом!
Ви молоді, досвідчені і самовіддані люди, які вирішили присвятити себе справі справедливості, совісті та честі. Для вас служба в поліції – справжнє покликання, а боротьба з порушниками закону – справа всього життя.
Щодня ви сумлінно виконуєте поставлені перед вами завдання, демонструючи при цьому професіоналізм і мужність, відданість справі та своєму службовому обов’язку.
У День Національної поліції, який ще по праву можна назвати святом законності і порядку, щиро зичу вам міцного здоров’я, благополуччя та професійних успіхів. Бажаю наснаги та невичерпної життєвої енергії для успішного виконання почесного обов’язку на благо українського народу!»
З повагою
ОЛЕКСАНДР КРОМП,
кандидат у народні депутати України по округу №186

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *