Четвер, 7 ГрудняПерший регіональний
Shadow

ОЛЕКСАНДР КРОМП побажав Долматівській ОТГ найбільшого розквіту

У 2017 році до Долматівської об’єднаної територіальної громади увійшло 8 населених пунктів. О’бєднання відбулося поза перспективним планом. Експерти стверджували, що з цього нічого не вийде. Між тим за два роки, які існує громада, люди навчилися спільно вирішувати проблеми. Разом працюють, разом і відпочивають. А причин для веселощів тут вистачає. Це і перші обжинки, і свято Івана Купала, яке припало на один день.

Ала Баранова – т.в.о сільського голови Долматівської ОТГ каже: «Перше, що я побажаю нашій громаді – це мирного неба над головою! Адже завдяки тому, щ наші воїни оберігають наш спокій, ми можемо збиратися, святкувати, навчати своїх дітей. Також 21 липня будуть вибори, хочу, щоб жителі свідомо поставилися до вибору і віддали свій голос за ту людину, яка приведе Україну до миру. Мир – це саме головніше у нашому житті!».

Окрім місцевих жителів на свято завітали і представники Херсонської Січі, славні козаки на чолі з отаманом.

З вітальним словом до мешканців звернувся і кандидат у народні депутати України по 186 округу Олександр Кромп:
«Народ України святкуєІвана Купала дуже давно. Це свято сонячного рівнодення і найбільшого розквіту природу. Тому я побажаю Долматівській громаді найбільшого розквіту, щоб все у них було добре”.

Гуляли жителі Долматівки майже до світанку. І віночки у воду пускали, і через вогонь стрибали, загадуючи при цьому бажання на удачу, любов і благополуччя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *