Неділя, 7 БерезняПерший регіональний
Shadow

Олександр Паливода залишає крісло начальника Держгеокадастру в Херсонській області

Начальник Головного управління Держгеокадастру в Херсонській області Олександр Паливода на своїй сторінці у Фейсбук повідомив, що сьогодні, 12 лютого 2021 року, був останній день його перебування на посаді. Також Олександр Паливода поділився результатами роботи за 2020 рік.

«Перебуваючи на цій посаді я беззаперечно виконував Указ Президента Україні від 15 жовтня 2020 року №449/2020 та Постанови КМУ від 16 листопада 2020 року №1113 «Про деякі заходи щодо прискорення реформ у сфері земельних відносин», якою Держгеокадастру було доручено забезпечити передачу з 17 листопада 2020 року земельних ділянок с/г призначення державної власності у комунальну власність територіальним громадам.
Результат наразі – Херсонщина в частині передачі земель громадам займає III місце по Україні!
Тож, з гордістю можу сказати, що попри сильну протидію, яка спостерігалася протягом трьох останніх місяців (брудні статті, ганебні вчинки, погрози та інше) я виконав взяті на себе зобов’язання щодо передачі земель громадам.
Тепер право розпоряджатися землями належить саме їм, і це є великою відповідальністю у ефективності та прозорості використання земельних ресурсів, плануючи подальший розвиток своїх громад.
Разом з тим, Держгеокадастр з його територіальними органами продовжує рухатися у напрямку трансформації в якісний сервісний центр, яким буде забезпечено дерегуляцію в цілому у сфері, яка стосується проведення землевпорядних робіт», – повідомив Олександр Паливода.

Нагадаємо, що Олександр Паливода обійняв посаду голови обласного відділу Держгеокадастру наприкінці 2020 року.

До того, як зайняти крісло керівника ГУ Держгеокадастру в Херсонській області Олександр Паливода працював на посаді директора Департаменту агропромислового розвитку Херсонської ОДА.

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *