Субота, 15 ТравняПерший регіональний
Shadow

Олександр Прокудін: Поліція Херсонщини здійснює контроль за дотриманням вимог Постанови Уряду

Про це сьогодні, 7 квітня 2020 року, наголосив очільник поліції Херсонщини Олександр Прокудін під час відеоселекторної наради з територіальними підрозділами поліції.

– Ми повинні подбати про безпеку наших громадян під час світової пандемії, – зазначив Олександр Сергійович. – Усі підрозділи поліції нашої області щоденно забезпечуватимуть контроль за дотриманням карантинних вимог, визначених у Постанові, а порушників притягуватимуть до відповідальності.

Також Олександр Прокудін зосередив увагу керівників територіальних підрозділів на посилений контроль громадян, які знаходяться на самоізоляції та обсервації, дотримання карантину під час релігійних свят, а також безумовне дотримання вимог карантину самими поліцейськими.

Поліція Херсонщини продовжує нести службу в посиленому варіанті та закликає громадян не нехтувати рекомендаціями лікарів та дотримуватися всіх карантинних обмежень.

Станом на сьогодні в області зафіксовано 132 порушення карантину, за якими складено протоколи про адміністративне правопорушення за ст. 44-3 КУпАП (порушення правил щодо карантину людей).

Відділ кoмунікації пoліції Херcoнcькoї oблаcті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *