Неділя, 3 ГрудняПерший регіональний
Shadow

Науковці Малої академії наук відвідали Херсонський прикордонний загін

При управлінні Херсонського прикордонного загону відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення учнівської молоді Малої академії наук, які є номінантами творчих робіт з історії прикордонної охорони.

Обласний конкурс «Український кордон на Херсонщині в козацько-гетьманські часи» був організований за ініціативи начальника Азово-Чорноморського регіонального управління в літку цього року. Він мав на меті не лише залучити школярів та студентів до пізнавальної, творчої, пошукової та дослідницької діяльності в галузі історії, а й підвищити їх інтерес до історії рідного краю, виховання патріотизму, почуття національної єдності та самоідентифікації. Конкурс мав такі номінації: науково-дослідницький проект; історичне есе; електронна презентація; живопис.

Загалом учасники конкурсу представили понад 100 робіт, кращих з них нагородили кубками та грамотами від прикордонного відомства та Малої академії наук.

А ще прикордонники провели для дітей та їх батьків екскурсію по управлінню загону, ознайомили з діяльністю прикордонного відомства та продемонстрували основні види озброєння. На згадку про спільну зустріч залишилось море вражень і світлин.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *