Середа, 1 ГрудняПерший регіональний
Shadow

У спортивній залі Брилівської школи триває капітальний ремонт

Спортивне життя вихованців  Брилівської загальноосвітньої школи дуже насичене. Спортивна зала розписана погодинно. В урочний час тут викладають фізичне виховання, а після – тренування здійснюють місцеві футбольні та волейбольні команди. Поки що їх заняття призупинені, але зовсім не на довго, тому що у спортивні залі здійснюють капітальний ремонт, зокрема повністю замінюють систему опалення та віконні панелі.

Директор Брилівської загальноосвітньої школи Олена Іванова каже: «У нашій школі навчаються майже півтисячі учнів. У теплий період уроки з фізичного виховання проходять на шкільному стадіоні, а взимку для тренувань ми використовуємо дві спортивні зали. І нам дуже приємно, що цього року рішенням сесії Виноградівської ОТГ на потреби нашої школи була направлена державна освітня субвенція розміром майже в 3 млн грн, і ми змогли розпочати капітальний ремонт нашої великої спортивної зали, а також у всьому навчальному закладі здійснити заміну старих дверей й вікон на сучасні  енергозберігаючі».

Всього у Брилівській школі замінили 183 звичайних вікна, 24 віконні конструкції й 17 зовнішніх дверей. Модернізація закладу триватиме й далі. Адже розвиток освіти – один з пріоритетних напрямів діяльності Виноградівської ОТГ.

«Ми маємо створити такі комфортні умови, які б сприяли навчанню учнів та допомагали їм отримувати якісні знання. Пррагнемо, щоб наші діти були фізично розвинутими, здоровими. Сподіваємося, що оновлена спортивна зала Брилівської школи сприятиме цьому,» – запевняє голова Виноградівської ОТГ Сергій Шматенко.

Елеонора Гуськова 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *