Неділя, 19 ВересняПерший регіональний
Shadow

Падіння флагштоку: заступник губернатора попросив поставити йому двійку

Едуард Науменко

Заступник голови Херсонської ОДА Едуард Науменко сьогодні, 20 серпня 2021 року, провів пресбрифінг для журналістів щодо ситуації з падінням флагштоку у парку Слави. Але до зустрічі чиновник підготувався незадовільно та попросив журналістів поставити йому двійку. На більшість запитань заступник губернатора відповідав наступне: «Не знаю. Не можу вам відповісти».

Що ж все таки вдалося з’ясувати. 70-метрову конструкцію, вагою 30 тон, виготовила сертифікована компанія, але підтверджуючих документів Науменко не надав. Флагшток монтувало ж інше підприємство, яке обрав сам виробник. І якщо назву установи, що займалася монтажем, а це ТОВ “СТАЛЬ-СВІТ”, чиновник назвати зміг, то ім’я кампанії виробника залишилося таємницею.

Хто найняв кампанію, ім’я якої не можна розголошувати, Науменко зміг відповісти з другої спроби. Як виявилося замовником є сама Херсонська ОДА. Але, за словами заступника губернатора, з обласного бюджету жодної копійки не виділялося. Всі кошти на роботи по зведенню конструкції, а це майже 10 млн грн, мають виділити спонсори. Хто ці щедрі спонсори, також не відомо.

І найголовніше, Науменко прокоментував причину падіння гігантського флагштоку.

«Він впав з висоти через обірвання стропи. Вона була новою, придбаною спеціально для монтажу цього об‘єкту компанією, яка повинна була його встановити», – зазначив Науменко.

На щастя, від падіння гіганта не постраждала жодна людина, але було понівечено автівку, яка знаходилася на майданчику поряд.

Як стало відомо ЗМІ, транспортним засобом керує діючий чиновник Херсонської облдержадміністрації Віталий Караваєв. Едуард Науменко це добре знає, але цю інформацію приховав від журналістів.

Прессофіцер патрульної поліції у Херсонській області Андрій Кований не впевнений чи порушив водій ПДР чи ні, оскільки до цієї ділянки є два заїзди, в один з яких заборонено в’їжджати. Як само заїхав на майданчик водій невідомо.

Едуард Науменко в свою чергу зазначив, що відповідно до техніки безпеки, даний автомобіль не мав права там знаходитися.

Наразі питанням падіння флагштоку займаються правоохоронні органи, які вже проводять експертизу.
Флагшток повторному встановленню не підлягає. Тож на День Прапора херсонці та гості міста найбільшого в області флагштоку не побачать.

Нагадаємо, загалом флагштоків в Україні мало б з’явитись щонайменше 17. Це була ініціатива Президента України Володимира Зеленського до 30-ї річниці незалежності країни. Але, виходячи з даних подій, флагштоків з’явиться вже на один менше.

Катерина Чобітько

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *