П’ятниця, 22 СічняПерший регіональний
Shadow

Патрульна поліція Херсонської області святкує четверту річницю з дня створення

Сьогодні, 7 лютого 2020 року, в управлінні патрульної поліції відбулись урочистості, присвячені IV річниці початку роботи й складання присяги першими патрульними.

На захід завітали почесні гості – начальник Головного управління Національної поліції області Олександр Прокудін та патрульний капелан Андрій Калита.

 

— Вже четверту річницю святкує сьогодні наше управління. За цей час ми багато що зробили, ще більше заплановано. І я впевнений, що всіх поставлених цілей ми обов’язково досягнемо. Адже у нас справжня дружня й міцна команда і разом ми подолаємо будь-які перепони, зазначив у вітальному слові начальник управління Константин Дронгаль.

Кращі патрульні отримали грамоти, подяки, цінні подарунки й почесні знаки від Департаменту патрульної поліції, ГУНП області, обладміністрації, міської та обласної ради.

 

Нагадаємо, патрульна поліція була створена в ході реформи правоохоронних органів України у 2015 році, зокрема реформи ДАІ. Майбутні патрульні поліцейські пройшли прозорий відбір із комісійними співбесідами, у складі комісій обов’язково були представники громадськості. Була спеціально створена навчальна програма, залучено професійних викладачів і тренерів, навчання відбувалось із застосуванням інтерактивних методик.

Особовий склад патрульної служби у Херсоні прийняв присягу і вийшов на перше чергування 8 лютого 2016 року.

Довідково: Патрульна поліція – підрозділ Національної поліції України, що здійснює цілодобове патрулювання вулиць міст, а також першим реагує на виклики 102, з метою забезпечення публічного порядку і безпеки, захисту прав громадян, а також безпеки дорожнього руху.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *