Понеділок, 4 ГрудняПерший регіональний
Shadow

Патрульні Херсонщини передали гостинці захисникам України на передову

У передсвяткові дні патрульні в Херсонській області намагались приділити якнайбільше уваги й подарувати тепло тим, хто цього потребує. Поліцейські встигли завітати до Центру соціально-психологічної реабілітації для дітей, до Старозбур’ївської школи-інтернату, відвідали кілька сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах. А на останок вирішили зігріти серця тих, хто оберігає всю країну, часто навіть ціною власного здоров’я та життя.

Овочі, фрукти, цукор, миючі засоби, печиво, солодощі, слова підтримки та подяки  – всі ці гостинці патрульні зібрали для вояків української армії, які боронять нашу землю на Сході. А також  додали кілька коробок чаю та кави хлопці-ветерани.

Доправити гостинці на передову допоміг відомий на всю Україну дядю Гришу (Григорій Янченко) . Цей мужній чоловік із перших днів війни допомагає нашим  бійцям, а слава про нього вже давно лунає Україною.

Дякуємо всім, хто зберігає мир у містах та оселях. Завдяки вам Україна може святкувати, не остерігаючись куль та снарядів. Тож земний вам уклін, шана та подяка.

   

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *