Середа, 24 ЛютогоПерший регіональний
Shadow

Перша десятка кандидатів у депутати Херсонської облради від «Слуги Народу»

Місцеві вибори — це вибори, які найбільше впливають на наше повсякденне життя. Саме від тих, кого ми обираємо до органів місцевого самоврядування, залежить якість доріг, скверів, освітлення вулиць, оновлення шкіл, лікарень і стан багатьох інших комунальних об’єктів, якими ми користуємось щодня.  

 

Забезпечивши гідні умови життя на місцевому рівні, ми створимо успішне майбутнє всієї країни. Цей фундамент ми повиннізакласти на місцевих виборах 25 жовтня.

 

Вперше в історії України є реальна можливість вплинути на те, як житиме наше місто, село, район чи область наступні п’ять років. Адже вперше на вибори йде партія, незалежна від місцевих кланів — «Слуга Народу». Вона дала можливість пройти до місцевих рад звичайним, але небайдужим людям, які живуть поруч з нами. Це лікарі, вчителі, підприємці, освічена молодь і громадськіактивісти, які готові брати на себе відповідальність за майбутнє громади.

 

«Слуги Народу» ухвалили закон про децентралізацію, давши громадам кошти, повноваження й землю. Створили регіональні стратегії, показавши областям їхні сильні й слабкі сторони та вказавши напрямки розвитку. Впровадили інструменти контролю влади — місцеві референдуми, громадські слухання, народні бюджети, можливість відкликання депутатів, які втратили довіру народу. Розпочали «Велике будівництво» — безпрецедентний для України проєкт з місцевого розвитку.

Нарешті ми маємо ресурс великої національної команди — Президент, Кабмін, Верховна Рада й місцеві депутати працюватимуть разом на розвиток кожної громади, міста, села, регіону, країни.

Це означає — в кожній громаді будуватимуть нові дороги, школи, лікарні, медичні заклади, зони відпочинку, спортивні майданчики.
Це означає — нові правила, однакові для всіх, та нові відносини між громадами й центром, нові механізми контролю за місцевою владою, нові інструменти народовладдя.
Це означає — будувати нові підприємства та створювати робочі місця, залучаючи інвестиції зсередини країни та з-за кордону.
Це означає — створювати нову, вищу якість життя для кожного, впроваджуючи позитивні зміни щодня.

Саме на цих виборах вирішується питання: почнемо ми будувати нову країну чи будемо чекати, поки завалиться та, що дісталася в спадок від Радянського Союзу. Піде Україна вперед, чи буде тупцювати на місці, як попередні 29 років. Оберемо ми тих, хто будує, чи тих, хто руйнує.

Від 25 жовтня все буде так, як вирішиш ти!

 

Перша десятка кандидатів у депутати Херсонської обласної ради від партії «Слуга Народу»:

1. Соболевський Юрій Валентинович, голова Херсонської обласної організації політичної партії «Слуга Народу»

2. Самойленко Олександр Степанович, Заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації

3. Репілевський Данило Едуардович, директор ТОВ «Агробізнес»

4. Гондарева Галина Вікторівна, директор Каховської ЗОШ І ІІІ ступенів №4

5. Паламарчук Оксана Олександрівна, директор Комунальної установи «Медичний пансіонат «Медик»

6. Федак Олег Павлович, директор Херсонської верфі ТОВ «Смарт Мерітайм Груп»

7. Прудивус Василь Петрович, головний будівельник Херсонської верфі ТОВ «Смарт Мерітайм Груп»

8. Ковальов Юрій Іванович, директор Державної установи «Херсонський виробничо-експериментальний завод по розведенню молоді частикових риб»

9. Кубатко-Писаренко Юлія Володимирівна, самозайнята особа

10. Щастлива Вікторія Сергіївна, секретар Іванівської селищної ради

 

******

 

Слідкуйте за новинами на офіційних сторінках партії «Слуга Народу»

 

Головний сайт

Офіційний Телеграм-канал

Офіційна Facebook-сторінка

 

Україна — це ти!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *