Субота, 18 ВересняПерший регіональний
Shadow

Першим заступником мера Каховки стане людина Карла Стурена

20 листопада 2020 року під час сесії Каховської міськради восьмого скликання новообрані депутати разом з мером Віталієм Немерцем проголосують за кадрові призначення і оберуть виконавчий комітет.

Першим заступником мають затвердити депутата від пaртії “Бaтьківщинa” Руслана Романенка. Він є влacником зaводу з виробництвa мінeрaльної води «Кaховкa» і наближеною людиною до швeдcького бізнecмeнa Кaрлa Cтурeнa. 

Романенка звинувачують у незаконному будівництві яхт-клубу на самовільно захопленій земельній ділянці рекреаційного призначення.  У березні 2019 року постійно діюча комісія Каховської міськради встановила цей факт.

Будучи депутатом попереднього скликання, Руслан Романенко ініціював зменшення території дендропарку з 15 до 10 га. Виконком надав йому дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо організації і встановлення меж території дендропарку орієнтовною площею 10 га. Отримавши ласий шматок землі, Романенко склав депутатські повноваження.   

Журналісти «Першого регіонального» вирішили особисто дізнатися у пана Руслана навіщо йому крісло чиновника і яку мету він переслідує, ставши депутатом вдруге.  

«Триматися за крісло чиновника точно не буду, бо я – вільна людина і можу сам встати та піти, не чекаючи поки мене попросять. Але я відчуваю, що накопичений мною за роки роботи досвід може допомогти громаді розвиватися у правильному напрямку», – зазначив Руслан Романенко. 

Безумовно, якщо Романенко працюватиме над наповненням бюджету Каховської міської територіальної громади, як над своїм сімейним, то такий досвід не завадить. Хочеться вірити, що досвід впровадження  “чудових планів” по власному збагаченню дійсно стане ПЛАНОМ реалізації добротного життя громади. А якщо ж перший заступник незаконно нарізатиме землю наліво і направо, як це він зробив із дендропарком, то за п’ять років його каденції від громади нічого не залишиться. 

Елеонора Гуськова

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *