Вівторок, 3 СерпняПерший регіональний
Shadow

Підозрюваного у вбивстві Володимира Чебукіна примусово доставлять до суду

 
 
Гаряче сьогодні було під Херсонським апеляційним судом. Сюди прибула відчутна кількість поліцейських. Представники Нацкорпусу, яких виявилося немало, відібрали плакат у нечисленної групи підтримки підозрюваного у вбивстві 26-річного каховчанина. Ватман із написом на кшталт “волю Кашнікову” протестувальники порвали. Відбулося це під час чергового засідання за апеляцією прокуратури. Сторона обвинувачення оскаржує вихід підозрюваного на свободу під заставу у півмільйона гривень.
 
 
Сам фігурант вже втретє не з’явився до суду. Його адвокат запевняв Феміду, що підозрюваний хворий і навіть не може ходити. Керівництво лікарні ім. Є.Є. Карабелеша надало довідку, що пацієнту загрожує кровотеча, і на стаціонарному лікуванні він перебуватиме 10 днів, а на амбулаторному – місяць. Повістку про судове засідання фігурант брати відмовився. Самі лікарі у залі суду також не з’явилися, мотивуючи це терміновими операціями.
 
 
Представники прокуратури, а також потерпілої сторони, мати і сестра вбитого, впевнені, що адвокати підозрюваного просто затягують розгляд апеляції, адже пікантна хвороба не є тяжким діагнозом аж настільки, щоб це давало право не прийти до суду.
 
 
Вислухавши доводи сторін, суд прийняв рішення про необхідність примусового приводу підозрюваного на розгляд апеляції. Засідання продовжиться вже завтра, 24 червня, о 15.30. Цікаво, що цього разу видадуть на-гора захисники фігуранта? Чи, може, він таки з’явиться у залі суду?
 
Марина Савченко 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *