Вівторок, 26 СічняПерший регіональний
Shadow

Підприємців Херсонщини оштрафували на 123 тисячі гривень за недобросовісну рекламу

Сектором контролю за рекламою, дотриманням антитютюнового законодавства та пробірного контролю Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області за 2019 рік відкрито 126 справ за фактами порушень вимог рекламного законодавства. За результатами розгляду справ застосовані штрафні санкції у сумі майже 123 тис. грн.

Відповідно до частини 8 статті 27 Закону України «Про рекламу» 3 справи були надіслані до Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів для прийняття рішення про накладення штрафу за порушення законодавства про рекламу у розмірі 33800 грн.

За порушення статті 21 Закону України «Про рекламу» щодо реклами лікарських засобів, медичних виробів, методів профілактика, діагностики, лікування і реабілітації накладено штрафні санкції на суму 19380 грн.

Протягом звітного періоду розглядались справи щодо порушення частини 5 статті 8 Закону України «Про рекламу» (про знижки на товари та розпродажі ) та прийнято 44 рішення про накладення штрафних санкцій на загальну суму майже 30 тис. грн.

Також відкриті 2 справи щодо друкованих засобів масової інформації за порушення законодавства про рекламу. Загальна сума штрафних санкцій складає понад 7 тис. грн.

Прийнято 9 рішень про визнання реклами недобросовісною, та надано 14 приписів про усунення порушень розповсюджувачам реклами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *