Субота, 9 ГрудняПерший регіональний
Shadow

Пішла з життя почесна громадянка Херсона Тамара Жирнова

Тамара Жирнова

У Херсоні пішла з життя почесна громадянка міста Тамара Жирнова. Міський голова Ігор Колихаєв, депутати міської ради та працівники виконавчих органів висловили щирі співчуття родині Тамари Георгіївни.

Про це йдеться на сторінці Херсонської міської ради у Фейсбук.

Хто така Тамара Жирнова

Народилася 6 серпня 1928 року в Оренбурзі, Росія. В 16-річному віці (1944 р.) приїхала до Херсона. Працювала телеграфісткою, адміністратором кінотеатру “Україна”, адміністратором та заступником директора кінотеатру “Ювілейний”.

Майже все трудове життя Тамара Жирнова була незмінним лідером профспілкової організації, членом президії обласного комітету профспілок працівників культури, членом міської та обласної ради ветеранів, постійно займалася благодійністю.

Мала численні нагороди, серед яких – Орден Княгині Ольги III ступеню та Орден Княгині Ольги II ступеню, медаль “За заслуги перед громадою Херсона”.

В 1983 році разом з чоловіком, генералом Валентином Матвійовичем Жирновим, заснувала клуб ветеранів війни та праці “Патріот Вітчизни” і очолювала його протягом довгого часу.

З 1992 року працювала при Херсонському обласному Палаці культури.

Звання “Почесний громадянин міста Херсона” Тамарі Георгіівні присвоєно рішенням міської ради від 28.08.2020 № 2473 за багаторічну громадську і трудову діяльність, активну участь у розбудові Херсона.

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *