Вівторок, 19 ЖовтняПерший регіональний
Shadow

Пішла з життя викладачка Херсонського державного університету

Світлана Бєляєва

Сьогодні, 31 травня 2021 року, сумна звістка сколихнула Херсонський державний університет – пішла з життя Світлана Іванівна Бєляєва – кандидатка філологічних наук, доцентка кафедри світової літератури та культури імені проф.О.В.Мішукова, відмінниця освіти України, ветеран праці, випускниця ХДПІ 1962 року.  Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив ректор Херсонського державного університету Олександр Співаковський. 

Понад 50 років Світлана Бєляєва працювала у Херсонському державному університеті. Вона пройшла шлях від студентки філологічного факультету ХДПІ ім. Н.К.Крупської до викладачки.

Світлана Іванівна працювала завідувачкою кафедри російської та зарубіжної літератури (1982-1985 рр.). Очолювала філологічний факультет (1985-1990 рр.), була деканом факультетів правознавства, соціально-правового, економіко-правового, економіко-юридичного (1997-2006 рр.), керувала відділом по зв’язкам з державними установами та громадськими організаціями.

Світлана Іванівна виховала не одне покоління талановитої молоді, завоювала любов й повагу серед студентів та колег. Пам’ять про неї вічно житиме у серцях усіх, хто її знав.

Глибоко співчуваю рідним, близьким та друзям Світлани Іванівни Бєляєвої. Світла пам’ять!

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *