Субота, 22 СічняПерший регіональний
Shadow

Після прибуття нової партії тролейбусів, водіям обіцяють підняти зарплатню

тролейбус

Перший із 42 нових тролейбусів, 27 грудня 2021 року, прибув до Херсона. Наразі транспортний засіб проходить усі документальні та технічні процедури.

Нові тролейбуси — низькопідлогові, з кондиціонером у салоні та кабіні водія, сучасні та зручні для всіх категорій пасажирів.

– Після прибуття цілої партії електротранспорту, приїдуть представники виробника ТОВ “БКМ-Україна” та навчать наших водіїв та спеціалістів. До слова, водіїв наше МКП “Херсонелектротранс” запрошує на роботу. Будемо підвищувати їм зарплату — на цьому я наполягаю: за відповідальність треба платити добре. Більше того, після об’єднання цього КП з ХКТС і Міськсвітлом, усі водії пройдуть курс універсального водіння, стануть взаємозамінними для електро- та автотранспорту. Ми гідні найкращого. Головне – самим себе почати поважати та ставитись до Херсона, як до рідного дому. – наголошує Херсонський міський голова Ігор Колихаєв.

Нагадаємо, що 26 листопада міське комунальне підприємство «Херсонелектротранс» та ТОВ «БКМ-Україна» підписали договір на постачання 42 одиниць техніки, один з тролейбусів першої партії місто отримає до Нового Року, наступні чотири – в січні 2022 року.

Оновлення міського комунального транспорту відбувається за ініціативи Херсонського міського голови Ігоря Колихаєва у рамках співпраці з ЄБРР. Також МКП «Херсонелектротранс» має отримати грант від ЄБРР у розмірі 1,5 млн євро на модернізацію контактної мережі.

Тролейбуси, на які очікує Херсон, обладнані автономним ходом на 100 метрів, кондиціонерами, розташованими у кабіні водія та салоні, електронною інформаційною системою, маршрутними покажчиками та системою відеоспостереження.

Презентована українським виробником ТОВ «БКМ-Україна» модель екологічно чистого виду транспорту – тролейбуса, вперше виходить на ринок. Має удосконалений дизайн, оновлену світлотехніку, легко керується, не виділяє шкідливих речовин в атмосферу і оснащена всім необхідним для безпечного і комфортного переїзду на коротких відстанях. 

Пресслужба Херсонської міської ради

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *