Вівторок, 19 СічняПерший регіональний
Shadow

Півмільйона гривень збитків отримало обленерго через руйнування водіями майже 80 електричних опор

Протягом минулого 2019 року жителі Херсонської області 76 разів потерпали від невправних водіїв, які через неуважність внаслідок дорожньо-транспортних пригод пошкоджували чи збивали електроопори. Таким чином опинялися знеструмленими будинки, соціально значущі об’єкти: лікарні, дитячі садки, школи.

Збитки, нанесені лише від руйнування електричних опор Товариства в 2019 році оцінюються майже у півмільйона гривень.
Відновлення зруйнованих електроліній – складний процес, що займає в енергетиків від лічених годин до декількох днів і затримує виконання графіків з планового ремонту, технічного обслуговування трансформаторних підстанцій та ліній електропередач, сповільнює роботу оперативно-виїзних бригад.

Енергетики нагадують водіям, що уникнути відповідальності за свої дії не вдасться. АТ «Херсонобленерго» тісно співпрацює із поліцією. За заявами Товариства відкриваються кримінальні провадження, встановлюються винні та відшкодовуються завдані збитки.

Тому енергетики рекомендують водіям бути уважними за кермом, неухильно дотримуватись Правил дорожнього руху: не перевищувати допустиму швидкість, не виконувати ризикованих маневрів, що можуть призвести до наїзду на опори ліній електропередач та привести до тяжких наслідків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *