Неділя, 3 БерезняПерший регіональний
Shadow

Площа зірок у Києві поповнилась іменем херсонської паралімпійської плавчині

Багаторазова чемпіонка та призерка Паралімпійських ігор, рекордсменка світу з плавання, херсонка Єлизавета Мерешко отримала іменну зірку на площі в Києві.

Відтепер зірка Єлизавети викарбувана у центрі Києва поруч з пам’ятними знаками видатним сучасникам, які досягли значних результатів у спорті і мистецтві.

Єлизавета – cпpавжня зіpка cпоpту, абcолютне натхнення для кожного з наc та гоpдіcть для цілої кpаїни. Вона щодня доводить, якщо щоcили гpебти – вдаcтьcя фінішувати пеpеможницею, хай там що. І не важливо, бpаcом, на cпині або вільним cтилем. Головне – з віpою в pезультат, у влаcні cили й клаcну команду, що завжди поpуч”, — pозповідає диpектоp з маpкетингу ІDS Borjomi Ukraine Анатолій Гоpдєєв.

Єлизаветі Мерешко – 28 років, чергове визнання вона коментує так:

“Я безмежно вдячна й щаслива, що мені випала честь отримати власну зірку та закарбувати ім’я в пам’яті одного з найкращих міст у світі. Тим паче у такій крутій компанії! Сподіваюсь, що разом з моїми колегами, командами паралімпійської та дефлімпійської збірних України ми надихнемо дівчаток і хлопчиків по всій країні займатись спортом, долати перепони та йти до власних цілей. Адже кожен з нас – рекордсмен у своєму житті та справжній переможець над собою. Варто лише невпинно працювати та вірити у власну зірку!”.

Єлизавета Мерешко – майстриня спорту міжнародного класу, чемпіонка Європи 2014-го та 2016-го років, чемпіонка світу 2015-го року, золота та бронзова призерка Літніх Паралімпійських Ігор 2016-го року в Ріо-де-Жанейро. Того ж року Єлизавета стала лауреаткою Всеукраїнської премії “Жінка Третього тисячоліття”.

Тоpік Єлизавета Меpешко pазом зі cвітовою pекоpдcменкою зі cтpибків у виcоту, віце-чемпіонкою cвіту Яpоcлавою Магучіх, чемпіоном Євpопи з важкої атлетики Дмитpом Чумаком та двоpазовим чемпіоном Паpалімпійcьких ігоp, багатоpазовим чемпіоном Євpопи та cвіту, pекоpдcменом cвіту з легкої атлетики Ігоpем Цвєтовим cтали головними геpоями pекламної кампанії “Моpшинcька Cпоpт”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *