Вівторок, 19 ЖовтняПерший регіональний
Shadow

Пляжі Херсонщини отримали міжнародну відзнаку “Блакитний прапор”


До мережі найкращих пляжів світу міжнародної програми сталого розвитку пляжів «Блакитний прапор»  долучилися перші  3 пляжі Херсонщини на Арабатській Стрілці: 

— центральний пляж у селі Щасливцеве (КП «Макс – Інвест»),

— пляж б/в «Чайка-1» у селі Генічеська Гірка,

— пляж б/в «Арабатка.club» у селі Генічеська Гірка.

За рішенням незалежного міжнародного журі у 2020 році ці пляжі отримали сертифікати учасників кандидатської стадії програми, використовують відповідний логотип та бренд, впроваджують міжнародні стандарти.

У 2021 році вони здобувають статус повноцінних учасників Програми та екологічний сертифікат відповідності критеріям програми  і будуть нанесені на карту на офіційному сайті програми, як рекомендовані для відвідування. Це є певним сигналом для туристів до відвідування того чи іншого пляжу, готелю, міста.

Також на сьогодні Скадовська, Каланчацька, Бехтерська, Генічеська, Новокаховська місцеві ради працюють над тим, щоб теж увійти до мережі найкращих пляжів світу.

Приєднання до міжнародної програми “Блакитний прапор” означає європейський рівень обслуговування та високу якість туристичних послуг, впровадження екологічного менеджменту, безпеку відпочинку, підвищення конкурентноспроможності.

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *