Вівторок, 3 СерпняПерший регіональний
Shadow

«Податкові» шахраї вимагають з херсонців гроші

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі попереджає платників податків про активізацію шахраїв у місті  Херсоні.

Представник одного з підприємств міста, яке стало об’єктом їх уваги, розповідає, що спочатку шахрайка намагалася по телефону уточнити інформацію з розташування офісу підприємства, отримати інформацію про
його види діяльності, господарські зв’язки та інше, при цьому представившись представником міськвиконкому. Представник підприємства відмовився надати інформацію, з огляду на те, що вона, повинна вже бути у міськвиконкомі. Того ж дня керівнику підприємства надійшов телефонний дзвінок з номера +380-66-705-96-15.

Людина, що дзвонила, представилась як заступник начальника Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Худар Станіслав Миколайович, дбайливо поцікавилась справами на підприємстві, повідомивши при цьому, що наразі у місто приїхала група київських аудиторів і в їх планах перевірка саме цього підприємства. Але цьому можна зарадити, змінивши перелік підприємств для перевірки. На питання, що для цього потрібно, відповіддю було повідомлення на Viber від абонента
«Станіслав» – 25 тис. гривень.

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі закликає платників податків не піддаватись на провокації шахраїв. При отриманні подібних пропозицій звертатись із заявами до підрозділів Національної поліції та нагадує, що на сайті Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі за посиланням знаходиться форма для подання повідомлення про можливі факти вчинення працівниками органів державної податкової служби корупційних або повязаних з корупцією правопорушень.

Пресслужба Головного управління ДПС у
Херсонській області, Автономній Республіці
Крим та м. Севастополі

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *