Вівторок, 18 ТравняПерший регіональний
Shadow

Аліну Доценко нагороджено Почесною грамотою обласної ради

За сумлінну працю, професіоналізм, активну громадську позицію та з нагоди відзначення 70-річчя від Дня народження Почесною грамотою обласної ради нагороджується Доценко Аліна Василівна– директорка КЗ «Херсонський обласний художній музей ім. О.О. Шовкуненка» Херсонської обласної ради.

Ця тендітна жінка очолює художній музей понад 35 років. За цей час вона виявила талант прекрасного організатора та керівника, людини, яка захоплена своєю справою та віддана мистецтву.

Завдяки Аліні Василівні на базі музею проводяться симпозіуми, міжнародні конференції з реалізації вітчизняних та міжнародних наукових програм, зокрема наукові конференції, присвячені уродженцям Херсона – художникам Скадовському, Андрієнко-Нечитайлу, Михайліву та іншим. Музей співпрацює з художниками, фотохудожниками, мистецтвознавцями, вченими, акторами зі Швеції, Франції, Англії, Німеччини, США, Канади, Японії тощо.

Аліна Доценко багато уваги приділяє викладацькій діяльності в Херсонському державному педагогічному університеті.

Має звання Заслуженого працівника культури України та є членом Херсонської організації Національного союзу художників України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *