П’ятниця, 23 КвітняПерший регіональний
Shadow

Генерал з Херсонщини отримає Премію імені Богдана Хмельницького

У 2019 році Лауреатом почесної премії імені Богдана Хмельницького за краще висвітлення військової тематики у творах літератури та мистецтва став генерал з Херсонщини, член Національної спілки журналістів України В’ячеслав Савченко за роман «Морський вузол».

6 грудня 2019 року у День Збройних сил України відбудеться урочисте вручення премії.

В’ячеслав Савченко:

“Роман «Морський вузол» – це мій перший великий прозовий твір. Узятися за перо мене спонукало побачене й пережите в зоні проведення антитерористичної операції. І дуже приємно, коли твою роботу визнають і обирають серед інших достойних конкурентів, які теж брали участь у бойових операціях на сході країни”.

Додатково. З 2015-го В’ячеслав Савченко добровільно пішов на військову службу в батальйон «Миколаїв». Підрозділ виконував завдання на сході України – в зоні проведення операції з відбиття російської агресії. Немало людських доль, характерів, вчинків, фактів, правдивих картин життя, які спостерігав під час служби в батальйоні, покладено в основу його глибокопатріотичного твору.

В’ячеслав Савченко продовжує займатися творчістю та працює над продовженням роману, адже розв’язки у першій частині роману “Морський вузол» не було.

1 Comment

  • Новокаховська юнацька бібліотека. Читаємо, вивчаємо, насолоджуємося, сперечаємося, читаючи “Морской узел” В’ячеслава Савченка. Підкуповують сторінки роману, де відтворено моральні цінності людини, шана дружбі, любові до рідного краю, спрага волі молодих воїнів для себе і свого народу. Гарно вибудовані жіночі персонажі Ніки і Катани,тривожне почуття “ефекту татамі” головного героя Роніна – юнацька любов до рідної землі переросла у ненависть до лютого загарбника, який заради своєї мети нищить святині, душі і тіла завойованого народу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *