П’ятниця, 23 КвітняПерший регіональний
Shadow

Олександр Паливода побажав аграріям Херсонщини гарного врожаю

У святковій залі Херсонського державного аграрного університету сьогодні, 13 листопада 2019 року, зібралися як майбутні аграрії, так і ветерани сільськогосподарської галузі.

Усіх присутніх з нагоди Дня працівників сільського господарства України привітав Олександр Паливода, директор Департаменту агропромислового розвитку Херсонської обласної державної адміністрації:

«У цей святковий день дозвольте  подякувати кожному з вас за самовіддану й невтомну працю та побажати  нових вагомих трудових здобутків в ім’я процвітання рідної України і Херсонщини. Нехай вам добре нива засівається і за гарної погоди щедрий врожай вродить!».

Також він зазначив:  «Те, що свято відбувається саме у стінах університету є символічним знаком. Дуже добре, що студенти можуть поспілкуватися з тими випускниками аграрки, які досягли успіхів у агропромисловому комплексі».

За високі досягнення у професійній діяльності, багаторічну, бездоганну, сумлінну працю та з нагоди Дня працівників сільського господарства України Олександр Паливода вручив медалі:

Місєвич Валентині Леонідівні – начальник відділу агропромислового розвитку Великолепетиської райдержадміністрації

Коробкову Олександру Олександровичу – начальник відділу агропромислового розвитку Генічеської райдержадміністрації

Левченко Іраїді Тимонівні – начальник  відділу агропромисловогорозвитку управління агропромислового комплексу та економічного розвитку Голопристанської адміністрації

Рибкі Миколі Миколайовичу – заступник начальника з АПК Іванівської райдержадміністрації

Шарову Сергію Юрійовичу – заступник начальника відділу агропромислового розвитку та житлово-комунального господарства Скадовської райдержадміністрації.

Почесну нагороду отримав і Новотроїцький район, який посів перше місце за результатами сільськогосподарського року.


Коцегубов Юрій, голова Новотроїцької районної ради:


«Новотроїцький район – це гостинна земля та порядні люди. А секрет наших сільгоспвиробників в тому, що вони мають таке поняття, як любов до рідної землі, тому нашому району все вдається!»

Катерина Чобітько

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *