Четвер, 22 КвітняПерший регіональний
Shadow

Олександр Ройтбурд прочитає херсонцям лекцію

Для тих, хто давно не відвідував херсонські музеї, є чудова нагода завітати до обласного художнього музею ім. О. О. Шовкуненка, де 17 листопада о 15:00 відбудеться паблік-ток із директором Одеського художнього музею Олександром Ройтбурдом. Він прочитає херсонцям лекцію на тему «Чому художник не ризикує мовчати в бурхливому світі?» та відповість на запитання присутніх.

Олександр Ройтбурд розповість і про те, як сучасні українські художники можуть стати важливими учасниками громадянського суспільства та долучитися до процессу прискорення реформ.

Нагадаємо, що візит Ройтбурда до Херсона відбудеться у рамках проекту «Мистецтво в авангарді суспільних змін», який покликаний викликати серед пересічних людей зацікавленість до українських музеїв. Адже для того, щоб потрапити в один з найвідоміших музеїв світу – Лувр, потрібно подолати неабияку чергу. В Україні ж такого попиту на відвідування музеїв немає.

Олександр Ройтбурд – один із найуспішніших і найвідоміших на Заході сучасних художників України. Його творчість для малознайомих з його мистецтвом українців може видаватись дещо скандальною, оскільки на картинах митець зображує оголені людські тіла, геніталії. Сьогодні твори художника знаходяться у музеї сучасного мистецтва МоМА у Нью-Йорку, DUMA (художньому музеї університету Дьюк в Дерхемі, США), Одеському художньому музеї, Pinchuk Art Centre в Києві та приватних колекціях. У 2009-у році картина Ройтбурда з серії  “Прощавай, Караваджо!” була куплена на лондонському аукціоні Phillipsde Pury&Co за рекордну на той час для українського живопису суму – $97 тисяч.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *