Субота, 12 ЧервняПерший регіональний
Shadow

Який “джек-пот” хоче зірвати Юрій Гусєв на форумі грального бізнесу

голова Херсонської облдерждміністрації Юрій Гусєв

26 жовтня 2019 року у Херсоні відбудеться Перший український форум грального бізнесу (First Ukrainian Gambling Forum). Захід відвідають народні депутати від Херсонщини – Ігор Колихаєв і Володимир Іванов, а також голова комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку Дмитро Наталуха.

Серед спікерів – мер грузинського Батумі Лаша Комахідзе та експерт з розвитку туризму Європейського банку реконструкції та розвитку Зоран Касум (Хорватія), які поділяться досвідом формування законодавчої бази для відкриття ринку грального бізнесу.

З вітальним словом перед присутніми виступить і голова Херсонської облдержадміністрації Юрій Гусєв, який останнім часом на власній сторінці у фейсбук активно піарить ініціативу Президента України Володимира Зеленського щодо врегулювання грального бізнесу. Складається враження, що більш кричуших проблем у нашому регіоні немає.

Подібні текси про розвиток грального бізнесу в Україні, який врятує населення від усіх фінанових проблем публікують і на офіційному сайті Херсонської обласної державної адміністрації.

Юрій Веніамінович прапагує розвиток грального бізнесу  з об’єктивних причини. У разі прийнятяя законопроекту N2285, який Уряд подав на розгляд парламентарям, контроль у сфері азартних ігор буде здійснюватися новим спеціальним органом – Комісією з розвитку та регулювання азартних ігор. І саме цю Комісію планує очолити Юрій Гусєв. Адже ця посада хлібосольніша, ніж губернаторська.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *