Четвер, 22 КвітняПерший регіональний
Shadow

Поліцейські Херсонщини попереджають громадян про небезпеку використання піротехніки та феєрверків

 
Напередодні новорічних свят громадяни, особливо підлітки, купують піротехнічні вироби, не замислюючись над їх якістю та законністю продажу. А використання неякісної чи простроченої піротехніки, недотримання правил безпеки може призвести до нещасних випадків. Тож, з метою недопущення порушень правил виробництва, зберігання, перевезення, торгівлі та використання піротехнічних засобів на території Херсонської області поліція проводить рейди по виявленню місць можливої незаконної реалізації населенню піротехнічної продукції та феєрверків. У відношенні продавців, які не мають ліцензії на право здійснення цього виду діяльності, правоохоронці складають адміністративні матеріали.
 
Поліція Херсонщини застерігає: щоб петарди чи салютні установки не призвели до каліцтва, слід пам’ятати наступні правила:
 
🔸 петарди, феєрверки, салютні установки слід купувати тільки у спеціалізованих магазинах;
🔸 всі ці вироби повинні мати сертифікати. Обов’язково до них додається інструкція державною мовою, в якій описані способи підготовки до запуску установки та її утилізації;
🔸 звертайте увагу на дату виготовлення товару та термін його придатності;
🔸 не зберігайте придбану піротехніку поблизу нагрівальних приладів та батарей, що може призвести до перегрівання та детонації.
 
Пам’ятайте! Піротехнічні вироби не є іграшками, вони можуть спричинити серйозні опіки чи травми рук, обличчя, очей. При використанні піротехніки слід обов’язково дотримуватись правил особистої безпеки!

Відділ комунікації поліції Херсонської області

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *