Субота, 23 СічняПерший регіональний
Shadow

У Херсоні поліцейські склали 30 протоколів на нічний клуб, який ігнорує карантин

Незважаючи на заборону працювати після 22:00 та у «карантин вихідного дня», встановлену Урядом України, деякі розважальні заклади, а саме нічні клуби та ресторани міста, продовжують свою діяльність, нехтуючи законодавством та десятками складених протоколів на них . Поліція Херсонщини звертає увагу, що порушення карантинних вимог тягне за собою не тільки  адміністративну, а й кримінальну відповідальність.

За словами заступника начальника поліції Херсонщини Дениса Захарченка, впродовж листопада поліцейські склали 95 адміністративних протоколів за ч.1 ст.44-3 КУпАП (порушення правил щодо карантину людей), за шо передбачено мінімальний штраф у сумі 17 тисяч гривень. З них – 30 протоколів на один й той самий нічний заклад у м. Херсон. Поліція Херсонщини й наділі перевірятиме усі розважальні заклади. Ті, що працюватимуть всупереч карантинних обмежень, будуть притягнуті до відповідальності  згідно чинного законодавства.

Поліція Херсонщини звертається до мешканців області та власників розважальних закладів! Не нехтуйте встановленими правилами та дотримуйтесь обмежувальних заходів! Будьте соціально відповідальними!

Відділ комунікації поліції Херсонської області

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *