Понеділок, 1 БерезняПерший регіональний
Shadow

Поліція допомагає медикам госпіталізувати людей з підозрою на коронавірус

У Херсоні хворого, який повернувся з Польщі, забрали в інфекційну лікарню працівники екстреної медичної допомоги у супроводі поліції. Про це на позачерговій сесії облради ,18 березня 2020 року, розповів директор департаменту здоров’я Херсонської ОДА Віктор Короленко.

Віктор Короленко:

«У нас на сьогодні до закладів охорони здоров’я звернулося і госпіталізовано, враховуючи цю ніч, семеро людей з підозрою на коронавірус. Також сьогодні вночі був виклик до чоловіка, що приїхав з Польщі. Він захворів і у нього були усі ознаки для гаспіталізації. Але він взяв і просто випхав медиків швидкої зі своєї квартири. Нам довелося викликати іншу швидку – знову екіпіровану, але вже з поліцією. Його вдалося все ж таки госпіталізувати в інфекційну лікарню і зараз йому надається лікування». 

Крім того, за його словами, є вірогідність наявності коронавірусу ще в однієї пацієнтки, яка була госпіталізована до інфекційної лікарні вчора, 17 березня 2020 року. Наразі її аналіз передано до Києва для проведення відповідного обстеження. Ця жінка знаходиться у боксі інфекційної лікарні – її лікують відповідно до протоколу, як від коронавірусної інфекції. 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *