Субота, 9 ГрудняПерший регіональний
Shadow

Поліція Херсонщини отримала клятву

клятва

“Нехай несе нас вітер Херсону до самого Криму. Ніколи не забудемо і не пробачимо звірство ворогів”, – декілька рядків з клятви, яку отримала поліція Херсонської області. Відтепер вона підіймає бойовий дух поліціантам, які несуть службу на деокупованих територіях. Авторами клятви є науковці Херсонського державного університету. Колектив, який працював над текстом, вже отримав свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір.

свідоцтво

«Вітаємо представників команди ХДУ з отриманням свідоцтва про реєстрацію авторського права на твір. Дякуємо Національній поліції за довіру, а всім поліцейським за виконання свого громадянського обов’язку на нашій рідній Херсонщині. Кожен на своєму місці працюємо задля Перемоги України!», – зазначив ректор ХДУ Олександр Співаковський.

Мовознавці Сергій Омельчук і Світлана Климович та історикиня Наталія Кузовова творчо підійшли до написання клятви, використавши у тексті притаманні херсонському краю образи та символи. Робота над текстом тривала понад півроку.

«Нам було дуже приємно працювати над текстом, відчували свою відповідальність та можливість допомогти надихнути, налаштувати охоронців порядку до роботи. Текст клятви невеликий, але наша команда вклала у нього душу та любов до рідної Херсонщини», – розповів перший проректор ХДУ Сергій Омельчук, який є одним з авторів тексту.

На відео можна почути як клятву проголошують співробітники поліції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *