Четвер, 23 ВересняПерший регіональний
Shadow

Поліція Херсонщини провела комплексне відпрацювання області

За ініціативи начальника обласної поліції Олександра Прокудіна було проведено комплексне оперативно-профілактичне відпрацювання території Херсонщини. Метою проведення заходів стала стабілізація криміногенної ситуації, попередження порушень публічного порядку, розкриття раніше скоєних злочинів та вилучення із незаконного обігу заборонених предметів.

За час відпрацювання працівники поліції розшукали 7 злочинців, які переховувалися від слідства, іншим зловмисникам повідомили про підозру в скоєнні 51 Кримінального правопорушення. Були розкриті 2 розбої, 2 пограбування, спричинення тяжких тілесних ушкоджень,   24 крадіжки, угон автомобіля, 2 факти незаконного проникнення в житло, виявлені транспортний засіб з підробленою номерною деталлю та 6 фактів незаконного поводження з наркотичними речовинами.

Під час проведення санкціонованих обшуків у підозрюваних були вилучені 2 пістолети та самопал, кастет, 2 гранати до підствольного гранатамету, понад 70 патронів, пів кілограми пороху та майже 200 грам марихуани з ацетильованим опієм.

В ході проведених перевірок власників вогнепальної зброї за порушення встановлених правил було анульовано 30 дозволів на її зберігання. У відношенні 73 власників були складені адміністративні протоколи, у 62 – зброя була вилучена.      

За один день загалом було зафіксовано 640 порушень адміністративного законодавства. З них 126 протоколів складені за порушення Правил дорожнього руху, 36 – за самогоноваріння, 116 – за розпиття спиртних напоїв у громадських місцях, 15 – за дрібне хуліганство. 10 дорослих притягнуті до відповідальності за доведення дітей до стану сп’яніння, 16 – за невиконання батьківських обов’язків, 7 – за насилля в сім’ї, 80 підоблікових порушили правила адміністративного нагляду. Також були виявлені та припинені 16 фактів керування транспортним засобом у нетверезому стані. Загальна сума накладених штрафів складає майже 25 тисяч гривень.

Як зазначає очільник обласної поліції Олександр Прокудін, поліцейські Херсонщини і надалі будуть вживати усіх заходів, щоб на вулицях населених пунктів був порядок і жителі та гості області почувалися в безпеці.        

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *