Середа, 3 БерезняПерший регіональний
Shadow

Поліція Херсонщини закликає громадян під час проведення передвиборчої кампанії дотримуватися норм діючого законодавства

11 вересня 2020 року до Корабельного відділення поліції надійшло повідомлення про вчинення на території мікрорайону «Корабел» протиправних дій, пов’язаних із заподіянням тілесних ушкоджень та порушенням громадського порядку, які правоохоронцями були кваліфіковані як хуліганство. Вчора, 22 вересня 2020 року, правопорушникам повідомлено про підозру в скоєнні цього злочину.

Зазначена подія привернула увагу громадськості та набула певного суспільного резонансу, оскільки була пов’язана з передвиборчою агітацією. Зокрема, конфлікт відбувся між представниками двох різних політичних сил. 

Внаслідок вчинення протиправних дій, був грубо порушений громадський порядок та спричинені тілесні ушкодження потерпілим. 

За даним фактом було розпочате кримінальне провадження за ч.2 ст.296 Кримінального кодексу України «Хуліганство».

За результатами проведеного досудового розслідування правопорушникам сьогодні повідомлено про підозру та вручені клопотання про обрання запобіжного заходу.

Поліція звертається до представників різних політичних сил, громадських об’єднань та рухів і наголошує про необхідність дотримання під час проведення передвиборчої кампанії норм діючого законодавства та попереджає про невідворотність покарання в разі його порушення.

Відділ комунікації поліції Херсонської області

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *