Неділя, 3 ГрудняПерший регіональний
Shadow

Фермер керуватиме Верхньорогачицьким районом Херсонської області

Від сьогодні, 28 листопада 2019 року, керувати Верхньорохачицьким районом, що у Херсонській області, буде новий голова райдержадміністрації – це уродженець Таврійського краю 36-річний Євген Ларченко. Відповідне розпорядження Президентом України Володимиром Зеленським було підписано ще 25 листопада 2019 року. Його попередниця Наталія Тарасова була звільнена у той же день главою держави попереднім розпорядженням.

Про Євгена Ларченка відомо, що він за освітою є спеціалістом з економічної кібернетики (закінчив Херсонський національний технічний університет), але за фахом не працював. З 2005 року трудову діяльність розпочав з провідного спеціаліста у Великолепетиському районному центрі зайнятості, де просувався кар’єрними сходами до 2011 року. Потім Євген Ларченко вирішив змінити напрям роботи і зайнятися фермерським господарством. З 2012 року він завідував господарством у фермерському господарстві «Зоря», а з 2017 року посів керівну посаду на цьому підприємстві.

Згідно з електронною декларацією Євген Ларченко володіє житловим будинком і двома земельними ділянками у Великій Лепетисі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *