Вівторок, 3 СерпняПерший регіональний
Shadow

На Херсонщині президент України зробив гучну заяву

Під час перебування на Херсонщині, 27 квітня 2021 року, президент України Володимир Зеленський зробив гучну заяву. Щоправда повідомити її читачам «Першого регіонального» ми не в змозі, оскільки Глава держави не має бажання спілкуватися з місцевою пресою. Чому? Нам важко відповісти. Можливо, він вважає, що ми не достойні його Величності, а, можливо йому нічого сказати.

Яка мета його візиту, і чому все відбувається під грифом “секретно”? Яка ситуація на кордоні? Запитань більше, ніж відповідей. У будь-якому разі, така закритість породжує ще більше домислів і негативно впливає на рівень довіри до органів державної влади,   який і так стрімко падає.

Зазначимо, що це не перший раз, коли Зеленський відмовляється від спілкування із  херсонськими журналістами. Влітку минулого року посилалися на поширення коронавірусу і екс-губернатор Юрій Гусєв казав, що журналістів не запрошують, бо хвилюються за їхнє здоров’я. Що заважає зараз? Херсонщина – єдиний регіон в Україні, який у жовтій зоні. То про яку небезпеку пресслужба президента говоритиме зараз?

Одним словом – ганьба!

Слава Україні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *