Субота, 27 ЛютогоПерший регіональний
Shadow

Сальдо – кандидат на пост міського голови Херсона


Херсонська обласна організація політичної партії «Блок Володимира Сальдо», 15 вересня 2020 року, в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара провела конференцію Херсонської обласної організації політичної партії «Блок Володимира Сальдо». На конференції офіційно відбулося висування кандидатів для участі у перших виборах депутатів сільських, селищних, міських рад, районних та областних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів. Вибори відповідно до законодавства відбудуться 25 жовтня 2020 року.

На початку конференції виступив Володимир Сальдо:

– Ми об’єдналися заради однієї спільної цілі – це наше місто Херсон, і наша рідна Херсонщина. До нашої команди увійшли і досвідчені, і молоді профессіонали. Ми об’єдналися для того, щоб вичистити від бруду і навести порядок в нашому місті, а також для того, щоб підтримувати його і надалі. Ми будемо працювати за розробленою програмою стратегічного розвитку Херсона. Ми об’єдналися задля того, щоб в наших селах і містах люди відчували, що влада працює не для того, щоб вирішувати політичні питання, а задля того, щоб вирішувати питання, які турбують мешканців сіл, міст, районів і області в цілому. Наша політика – це політика господарників та професіоналів місцевого самоврядування, яких зачекалися люди, – акцентував лідер партії та кандидат на посаду міського голови Херсона Володимир Сальдо.

Делегати одноголосно підтримали порядок денний та погодили кандидатів на участь у виборах. Кандидатом  на посаду міського голови Херсона офіційно на конференції  було висунуто та підтримано всіма учасниками зібрання – Володимира Сальдо.

– Я вас не підведу! – заявив Сальдо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *