Понеділок, 6 ЛипняПерший регіональний

У Білозерському районі зміна влади

Одним рішенням звільнив, а іншим одразу призначив.

Президент України Володимир Зеленський звільнив 60-річного РОМАНОВА Віктора Миколайовича з посади голови Білозерської районної державної адміністрації Херсонської області і призначив на це місце іншого держслужбовця – 40-річного співробітника Департамента агропромислового розвитку Херсонської облдержадміністрації Андрія НЕДЕЛЬКА.

Про Андрія Неделька нам вдалося знайти не так багато інформації. Лише відомо, що навчався у Херсонському державному аграрному університеті, потім займався науковою діяльністю в аспірантурі Інституту землеробства південного регіону УААН. Колеги його характеризують як коректну та виважену у своїх рішеннях людину. З понад 20 років трудового стажу, майже 14 пропрацював на державній службі.

Нагадаємо, що голів райдержадміністрацій для губернатора Херсонщини Юрія Гусєва підбирають за проектом Lift, про принципи і критерії роботи якого нікому не відомо. З 18 райнів області за цим конкурсом поки що призначено голову Генічеського РДА Андрія Онищенка. Наступного тижня нам обіцяють ще кілька кадрових змін. Поки що тривають спецперевірки майбутніх керівників.

 

One Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *