Середа, 1 ГрудняПерший регіональний
Shadow

У Білозерському районі зміна влади

Одним рішенням звільнив, а іншим одразу призначив.

Президент України Володимир Зеленський звільнив 60-річного РОМАНОВА Віктора Миколайовича з посади голови Білозерської районної державної адміністрації Херсонської області і призначив на це місце іншого держслужбовця – 40-річного співробітника Департамента агропромислового розвитку Херсонської облдержадміністрації Андрія НЕДЕЛЬКА.

Про Андрія Неделька нам вдалося знайти не так багато інформації. Лише відомо, що навчався у Херсонському державному аграрному університеті, потім займався науковою діяльністю в аспірантурі Інституту землеробства південного регіону УААН. Колеги його характеризують як коректну та виважену у своїх рішеннях людину. З понад 20 років трудового стажу, майже 14 пропрацював на державній службі.

Нагадаємо, що голів райдержадміністрацій для губернатора Херсонщини Юрія Гусєва підбирають за проектом Lift, про принципи і критерії роботи якого нікому не відомо. З 18 райнів області за цим конкурсом поки що призначено голову Генічеського РДА Андрія Онищенка. Наступного тижня нам обіцяють ще кілька кадрових змін. Поки що тривають спецперевірки майбутніх керівників.

 

1 Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *