Субота, 22 СічняПерший регіональний
Shadow

У Херсоні відбулося засідання обласного осередку партії «Перемога Пальчевського» (відео)

Після з’їзду політичної партії «Перемога Пальчевського» у Києві, лідерами команди було прийнято рішення про участь регіональних організацій у місцевих виборах. Крім того, членами партії було затверджено регіональний осередок та обрані керівні органи. Зокрема на Херсонщині обласний осередок очолив Андрій Яценко. Саме за його ініціативи, 8 вересня 2020 року, у Херсоні відбулася прес-конференція, учасниками якої стали прихильники та представники команди «Перемога Пальчевського».

Андрій Яценко розповів про основні цілі та завдання партії і наголосив, що головною метою для них є розвиток європейських цінностей.

Андрій Яценко, голова регіонального осередку партії “Перемога Пальчевського”:

 

«Наша партія створює конкурентне середовище в Україні на основі креативних та інноваційних технологій. Також в статуті політичної партії “Перемога Пальчевського” зазначено про розвиток високої духовності, моральності на основі християнських цінностей. Для членів регіональної партії ці цінності є дуже важливими».

Зараз формуються партійні списки кандидатів, адже Херсонська регіональна організація партії “Перемога Пальчевського” прийняла рішення висунути своїх кандидатів в депутати сільських, селищних, міських рад.

Андрій Яценко:

«Політична партія «Перемога Пальчевського» зможе навести лад і в державі, і в нашому місті, і в області, і в кожному селі на Херсонщині. Ми всіх запрошуємо до співпраці для того, щоб розбудовувати нашу Херсонщину. Ми прагнемо розвитку не тільки комунального господарства, а гуманітарної сфери, тобто все, що спрямовано на підтримку дітей, молоді і творчості в нашому регіоні».

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *