П’ятниця, 23 КвітняПерший регіональний
Shadow

Юрію Гусєву потрібно здійснити аудит Херсонської області

Ми вже писали про те, що переважна більшість херсонців не можуть дати оцінки 100 дням роботи голови Херсонської облдержадміністрації Юрія  Гусєва, оскільки навіть не знають про те, що в нашій області змінився очільник.

Ми вирішили поцікавитися думкою експерта, як ставитися до того, що у Юрія Гусєва низький рейтинг впізнаваності, та за якими критеріями оцінювати першу «круглу» дату нового губернатора.

Доктор політичних наук, професор Федір Семенченко з цього приводу висловлює думку, що Юрій Гусєв має зорієнтувати діяльність не на піарі власної особистості, а як представник центральної влади виконувати безпосередні свої обов’язки – створювати умови для розвитку регіону, залучати інвестиції та інше.

Федір Семенченко: «Те, що херсонці не знають губернатора – нормально, оскільки люди вже втомилися від керівників, які постійно змінюються. Суспільство не реагує на зміни! Невеликий прошарок задоволений усім, решта – живуть за межею бідності. А губернатор – він між ними, він посередині. Ми маємо сприймати його не як особистість, а як державного діяча, як представика Президента України в регіоні. Зараз він, так сказати, «пожинає плоди», які «посіяв» його попередник, екс-губернатор Херсонщини Андрій Гордєєв. Ремонти доріг, будівництво ФАПів і спортивних майданчиків – все це було започатковано при попередній владі. Розробка та погодження проектів – все це займає купу часу і робилося минулого року».

Згідно з щорічними рейтингами областей за соціально-економічними показниками, які оприлюднює Кабінет Міністрів України, Херсонська область займає останні позиції. Тому, на думку політолога, Юрій Гусєв має тяготіти не до піару, а прагнути разом зі своєю командою впроваджувати ефективне управління областю.

«Він першочергово має провести аудит регіону, тобто встановити причини, які відтягують область у кінець списку, та почати працювати над розвитком Херсонщини. Але це не лише його основне завдання, а влади в цілому – аналізувати та робити висновки,» – наголосив політолог Федір Семенченко.

Елеонора Гуськова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *