Субота, 24 ЛютогоПерший регіональний
Shadow

Звання для почесного консула Швеції в Україні виявилося фейком

Депутат Херсонської обласної ради від партії «Європейська солідарність» Валерій Салтиков зробив неймовірну заяву щодо присвоєння звання «Почесний громадянин» почесному консулу Швеції в Україні Карлу Стурену.

«Між Карлом Стуреном та Віталієм Немерцем на тому тижні був скандал.

Адже неприємно коли з нього знущається колишній поліцейський, який саме завдяки Карлу став міським головою Каховки. І в подяку виставляє того на посміховисько.

Виявляється, рішення про присвоєння почесного громадянина Карлу Стурену прийнято на підставі документа, який втратив чинність рік тому! Тобто він так і не став почесним громадянином Каховки. Вже вдруге!

Такого смішного нагородження не було ніколи. Перший раз не змогли зібрати голоси, вдруге – використали недіючий документ. Це знущання з Карла Стурена.

Карл вщент розніс розумові здібності колишнього поліцейського та вимагає від того виправити ситуацію.

І я чудово його розумію. Нелегітимне рішення буде постійним нагадуванням про ганебне знущання з Карла з боку міської влади.

Або вже напряму відмовити Карлу. Як на мене, то нехай вже Немерець прямо йому відмовить, ніж постійно виставляти на посміховисько.

Віталій Немерець дуже полюбляє службові розслідування, проводить по кожному приводу, а цього разу я би радив Карлу провести свою перевірку. Треба зрозуміти за що його так зневажає колишній поліцейський.

PS До речі, в проекті рішення про зміни немає жодного пригадування Карла. Просто якісь номери рішень. Немерець довів ситуацію до абсурду, коли пригадування статусу почесного громадянина викликають в когось сміх, в когось роздратування.

Це ж треба так вміти…», – оприлюднив допис на сторінці у Фейсбук депутат.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *