Понеділок, 18 СічняПерший регіональний
Shadow

Помер колишній начальник облуправлінь МНС та юстиції Вячеслав Єрьоменко

Вчора, 02 лютого, перестало битися серце Почесного громадянина Голої Пристані, генерал-майора служби цивільного захисту Вячеслава Єрьоменко. 
 
 Вячеслав Григорович народився 16 лютого 1950 р. у с. Нова Збур’ївка Голопристанського району Херсонської області. Формувати себе як особистість почав зі здобуття ґрунтовної освіти. У 1969 р. закінчив Одеське морехідне училище за спеціальністю «Судноводій», у 1986 р. – факультет рибоводства Херсонського державного сільськогосподарського інституту ім. Цюрупи, у 1992 р. – Одеський державний університет ім. І.І. Мечникова за спеціальністю «Правознавство». Мав місце у житті Вячеслава Григоровича і період, який кожного чоловіка характеризує з найкращого боку – служба в армії (1969–1971). Трудову діяльність розпочав у 1971 р.: працював штурманом, капітаном на риболовецьких судах, очолював міжрайонну рибінспекцію в Херсонській області. З серпня 1980 по квітень 1995 рр. проходив службу в органах внутрішніх справ Херсонської області.
 
  Пройшов шлях від інспектора відділення боротьби з розкраданням соціалістичної власності РВВС УВС Херсонського облвиконкому до першого заступника начальника УВС Херсонської області – начальника управління боротьби з організованою злочинністю. Найбільшою чеснотою для Вячеслава Григоровича був професіоналізм у підході до справ. Він вдало поєднував університетські знання з набутим досвідом, що забезпечувало його ефективну роботу як керівника й організатора. З липня 2003 р. обіймав посаду начальника Херсонського обласного управління юстиції, Головного управління юстиції в Херсонській області. З квітня 2008 р. – начальник Головного управління МНС України у Херсонській області. З квітня 2010 р. Вячеслав Григорович очолював Головне управління юстиції у Херсонській області.
 
  Вячеслав Григорович брав активну участь у громадській діяльності області, був заступником голови обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з питань правової освіти населення. Йому було присвоєно VII ранг державного службовця. За пропозицією та за активної участі Вячеслава Григоровича заснована й видається газета «Юридичний вісник Херсонщини». Він – автор ряду публікацій на правову тематику в засобах масової інформації, учасник видавничих проектів «Юриспруденція України» та «Сучасний нотаріат України». Обирався депутатом Херсонської обласної ради V скликання. Нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України, Почесною грамотою Верховної Ради України, почесним знаком Української нотаріальної палати «За заслуги перед нотаріатом». Всеукраїнською програмою «Золоті Руки Країни» Вячеславу Григоровичу присвоєно почесне звання «Взірець професіоналізму». За заслуги у державному будівництві, вагомий внесок у розвиток і зміцнення демократичної, соціальної і правової України присвоєно почесне звання «Заслужений юрист Укра­їни» (2007).
 
  Редакція сайту “Перший регіональний” висловлює своє співчуття рідним та близьким Вячелава Єрьоменко.
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *