Понеділок, 1 БерезняПерший регіональний
Shadow

Порушник карантину намагався підкупити херсонських прикордонників грошима

Під час перетинання адмінмежі з тимчасово окупованим Кримом, не зважаючи на можливу кримінальну відповідальність, громадяни намагаються втягувати прикордонників у протиправну діяльність пропонуючи кошти за прийняття неправомірних рішень, але Державна прикордонна служба України має нульову толерантність до корупції.

Сьогодні вночі, до контрольного пункту в’їзду-виїзду «Чонгар» в пішому порядку прибув громадянин України, який направлявся з материкової частини України на території окупованого Криму.

Під час перевірки документів прикордонник встановив, що даний громадянин порушив законодавство з питань дотримання карантинних обмежень. За безперешкодний пропуск через адмінмежу з ТОТ АР Крим громадянин запропонував прикордоннику кошти у розмірі 500 гривень.

Військовослужбовець від неправомірної винагороди відмовився, після чого
було повідомлено співробітників Національної поліції про виявлення ознак кримінального правопорушення передбаченого статтею 369 ККУ «Пропозиція,
обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі».

Нагадуємо, що порушення правил, щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно -протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України про захист населення від інфекційних хвороб, іншими актами законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами, – тягне за собою накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Прес-служба Херсонського прикордонного загону

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *