Середа, 6 ГрудняПерший регіональний
Shadow

Поряд з Новою Каховкою тривають ракетні обстріли

 

Станом на 17 годину 26 лютого 2022 року поряд з Новою Каховкою тривають ракетні обстріли з обох сторін в районі Шилової Балки, селищ Козацьке та Веселе і далі в напрямку Великої Олександрівки.

Як повідомив кореспонденту Online НК міський голова Володимир Коваленко, Новокаховська громада повністю знаходиться під контролем російських військ.

Він разом з комунальними підприємствами продовжує забезпечувати життєдіяльність міста у цей непростий час. В торговій мережі АТБ, єдиній, що працює щоденно, закінчуються продуктові запаси. Міський голова домовився з місцевими підприємцями, які мають свої торгові мережі, про формування продуктових наборів вартістю 500 грн. Вони будуть реалізовуватись біля торгових центрів тієї ж мережі АТБ.

Стосовно автоматної стрільби на вулицях міста мер попереджає, що місто захоплене військовими силами з частковою дислокацією деяких підрозділів. Кожен об’єкт посилено охороняється. Тому наближатись до них, а тим більше щось фотографувати, категорично забороняється. Звідси й лунає попереджувальна стрільба. Дислокацію цих підрозділів з владою ніхто не узгоджує. Тому розповісти про них він нічого не може.

Також міський голова повідомив, що одне з бомбосховищ на Електромаші повністю заповнено людьми, а це близько 300 осіб. Тому він дав доручення начальнику управління з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Олександру Бараніченку відкрити ще одне подібне бомбосховище на тому ж таки заводі.

Містяни намагаються пристосуватись до нових реалій життя, в яких вони опинились. Частина з них перебуває в облаштованих бомбосховищах, а частина – у підвалах своїх багатоповерхівок. Є люди, які там перебувають вже близько трьох діб. Майже всі з дітьми та онуками. Дякуючі місцевій волонтерці та підприємиці Марії Шибаєвій (див. на фото), частину цих людей годують гарячими обідами волонтери з Церкви Різдва Христового.

 

Саме це й вдалося сфотографувати кореспонденту нашого видання біля одного з бомбосховищ.

бобмбосховище

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *